×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ортопедски перници за деца

Анатомска перница за деца

2.290 ден.
Шифра: 0100130000 Производител: Anatomic Help, Грција Материјал: Мемори пена

Анатомска перница за деца изработена од мемори пена која ја следи природната линија на вратот и главата.

Опис

Анатомска перница изработена од високо еластична мемори пена која се прилагодува на корисникот. Има анатомска форма која го држи`рбетот во правилна положба.

Поврзани производи