×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Перници за седење

Анатомска перница за половина

1.650 ден.
Шифра: 0102340000 Производител: Anatomic Help, Грција Димензија: 34 x 31 x 8 см Материјал: Мемори пена

Анатомска перница за половина за во канцеларија или автомобил. Дава поддршка на `рбетот и ослободува од болка како последица од долготрајно седење.

Опис

Анатомска перница за половина помага при задржувањето на природното држење на ‘рбетниот столб. Растоварува од болки во половината и е идеално помагало за сите оние кои поминуваат долго време во седење или возење на автомобил.

Димензија: 34 x 31 x 8 см

Поврзани производи