×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Кожни и текстилни влошки

Миризлива влошка Hygiene

170 ден.
Шифра: 3749350000 Производител: Batz, Унгарија

Миризлива влошка која содржи активен јаглен. Го превенира потењето на стапалата и појавата на габични инфекции, исто така го спречува ширењето на бактериите кои се одговорни за појава на непријатна миризба на стапалата.

Опис

Миризлива влошка која содржи активен јаглен. Го превенира потењето на стапалата и појавата на габични инфекции, исто така го спречува ширењето на бактериите кои се одговорни за појава на непријатна миризба на стапалата. Со перфорираната структура оваа влошка обезбедува одлична вентилација. Двоен слој: Горен текстилен дел и латекс на долниот дел.

  • Антибактериски
  • Свеж мирис
  • Латекс пена која дише
  • Се прилагодува според големината

Пакувањето содржи пар.

Големини/Димензии: Влошката е обележана со големини и истата се сече според бројот на чевли.

Поврзани производи