×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Бастуни

Бастум на склопување

790 ден.
Шифра: 0409270000 Производител: Foshan, Кина

Алуминиумски склоплив бастун со регулирање на висина.

Опис

Бастун за потпора за лица со нестабилно одење. Изработен од алуминиум со анатомска рачка. Бастунот е лесен, склоплив и се подесува висината. 

Висина: 85-95 см

Тежина на корисник: 100 кгПоврзани производи