×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Анатомски обувки и кломпи

Кожна машка кломпа Петер Batz

3.480 ден.
Шифра: 3740037241 Производител: Batz, Унгарија

Висококвалитетна рачно изработена кломпа од 100% мека кожа во надворешниот и внатрешниот дел.

Опис

Висококвалитетна рачно изработена кломпа од 100% мека кожа во надворешниот и внатрешниот дел. Подлогата е изработена од мека пена која ги амортизира ударите при одење и не се лизга. Има влошка од мемори пена која е анатомски обликувана со висок лак. Во делот на петата има поставено гел перниче. Удобна и лесна за целодневно носење за дома, на работно место или надвор. Се препорачува за лица чии  професии се поврзани со целодневно стоење. Достапна во бела боја.

Поврзани производи