×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Костими за капење

Infinity Pool костим за капење горен дел

2.100 ден.
Шифра: 1071472040 Производител: Amoena, Германија

Горен дел од костим за капење со специјален џеб за силиконска протеза. Infinity Pool достапен во повеќе стилови во комбинација со морнарски принт. Има прилагодливи ремени и билатерални џебови за силиконска протеза. Ткаенината има одлична УВ заштита (фактор 50+) додека LYCRA® XTRA LIFE ™ го прави отпорен на хлор што дава гаранција дека костимот за капење нема да ја изгуби формата со години.

Формулар за нарачка

Поврзани производи